KuoR:n sääntömääräinen kevätkokous pe 12.4. klo 18 Raviradalla

KuoR:n sääntömääräinen kevätkokous pe 12.4. klo 18 Sorsasalon raviradan kokoustilassa

Kuopion Ratsastajien sääntömääräinen kevätkokous pidetään perjantaina 12.4.2024 klo 18 alkaen Sorsasalon raviradan kokoustilassa. Kulku kokoustilaan on raviradan tuomaritornin puoleisesta päädystä. Kaikki seuran jäsenet ovat tervetulleita kokoukseen! Asialista löytyy liitteenä.

KuoR palkitsee vuosittain ansioituneita ratsastajiaan ja hevosiaan ranking- sekä mestaruusmenestyksen perusteella, ja lisäksi myös niin seuratoimijoita kuin ratsastajiakin muiden tärkeänä pitämiensä ominaisuuksien perusteella. Palkinnot jaetaan kevätkokouksessa. Palkittavat löytyvät liitteestä, ja lisäksi kaikkiin heihin otetaan yhteyttä seuran toimesta myös henkilökohtaisesti. Otathan yhteyttä sähköpostilla, mikäli et pääse noutamaan palkintoasi kokoukseen, palkintoja ei postiteta.

Jätä kommentti

Sähköpostiosoitettasi ei julkaista. Pakolliset kentät on merkitty *